Co možná nevíte - Váš osobní horoskop

Přejít na obsah

Co možná nevíte

První záznamy astrologie byly nalezeny před 32 tisíci lety na kostech mamutů z doby ledové, na kterých byly vryty fáze měsíce. Před 24 tisíci léty jsou záznamy z kreseb v kamenu a už tenkrát znali lidé Slunce, pět planet a komety.

Astrologie na první pohled vypadá jako věda naprosto logická. Pouze s logikou a kombinacemi si zde určitě nevystačíte. Můžete se naučit základní pravidla, charakteristiky jednotlivých planet, domů a znamení , ale až praxe Vám ukáže, že čím víc toho znáte, tím méně toho víte.
Zjistíte, že například tranzity planet označovaných jako „škůdci“ jsou zrovna pro Vás hnacím motorem, i když u kamarádky umí způsobovat pěknou spoušť.

Horoskop nemusí být tvořen pouze pro osobu (v případě synastrie pro osoby), ale i například pro jednotlivé události. Můžete tak netradičním darem překvapit novomanžele horoskopem jejich svatby nebo se podívat na horoskop pro Vás významného dne. Stejně tak lze i vyhledat astrologicky vhodný termín pro počátek něčeho nového – zahájení činnosti, termín pohovoru nebo začátek zahájení kurzu.

Osobní horoskop nekončí smrtí člověka. Fakt, že někdo zemře neznamená, že by horoskop zanikl. Většina tranzitů sice již nemá zvláštní význam, ale u některých tranzitů si můžete ověřit, že horoskop pokračuje dál. Můžete tak vidět v horoskopu některých umělců, že dochází ke znovu vydání desek, nebo knih apod.
Návrat na obsah