Co nabízím - Váš osobní horoskop

Přejít na obsah

Co nabízím

Osobní přístup. Vím, že většina z lidí, kteří vyhledají službu astrologa, se zrovna nachází v obtížných situacích anebo potřebují pomoc s rozhodováním.  Astrologie Vám může zodpovědět spoustu otázek a může Vás nasměrovat, musíte ale vědět, že to nejdůležitější je vždy na Vás. Rozhodnout se nakonec musíte vždy sami.
 
Co pro Vás můžu udělat?
 
·         OSOBNÍ HOROSKOP / INDIVIDUÁLNÍ – NATIVNÍ HOROSKOP
 
Zobrazuje naše základní dispozice, charakterové rysy, určuje jak se projevujeme a komunikujeme s ostatními. V horoskopu jsou ukryta základní témata našeho života jako jsou vztahy, rodina, práce, děti, zdravotní stránka, apod. Zjistíte nejen své silné a slabé stránky, ale i doporučení pro vylepšení jednotlivých životních oblastí. Tento horoskop je platný po celý život. Pokud se zajímáte o konkrétní téma vašeho života, je vždy třeba dohodnout předem, na co se chcete konkrétně zaměřit.
Horoskop zachycuje povahové vlastnosti a situace, které Vás budou v životě potkávat. Rozhodnutí, jaká v klíčových okamžicích života učiníte, závisejí čistě na nás, na Vaší vůli, na Vašich rozhodnutích.

 • Obecné informace - znamení, Ascendent a     jejich vládci
 • Obecná charakteristika znamení podle postavení     Slunce, základní témata dle postavení Slunce v horoskopu (povahové     rysy, vztahy, hodnoty, zaměstnání, způsob myšlení)
 • Informace o nejdůležitějších místech osobního     horoskopu podle postavení planet ve znameních a domech, nedostatečná nebo     nadbytečná obsazenost živlů a kvalit v horoskopu, podrobnější informace o     Ascendentu, silné a slabé stránky, podstatná životní témata
 • Detailní informace o oblastech, které vnímáte     jako podstatné ve svém životě vy (na základě Vašich dotazů)
 • Horoskop a karma
 • Posun progresivního Slunce během života a jeho     vliv na zabarvení vlastností, životních postojů a hodnot

Co potřebujete znát k vyhotovení horoskopu: datum, čas a místo narození.
 
Na osobní horoskop může navazovat roční horoskop, který se zaměřuje na podstatné události (tranzity planet) v následujícím roce.  

Roční horoskop je zpoplatněn částkou 490 Kč. Nelze jej vyhotovit samostatně.
 
·         DĚTSKÝ HOROSKOP / HOROSKOP VAŠEHO DÍTĚTE:
 
Tento horoskop Vám umožní dítěti lépe porozumět. Je to obsahově podobný horoskop jako horoskop osobní, v detailu zaměřený na děti – například se zde uvádějí doporučené sporty podle postavení Marsu, tvořivé činnosti dle postavení Venuše apod. V horoskopu jsou uvedeny charakterové vlastnosti dítěte, silné a slabé stránky, co je pro dítě důležité, jak vnímá své okolí, jaké má možnosti, v čem je dobré ho podporovat atd. Horoskop může vézt k pochopení dítěte a objasnit některé charakterové stránky, které jsou pro Vás záhadou (například neopodstatněný strach apod.)

 • Obecné informace - znamení, Ascendent a     jejich vládci
 • Obecná charakteristika znamení podle postavení Slunce     (dítě ve znamení / pro rodiče dítěte v daném znamení), doporučené tvořivé     činnosti podle postavení Venuše v horoskopu, doporučené sporty podle     postavení Marsu v horoskopu
 • Informace o charakteristice znamení v průběhu     života - například vhodná zaměstnání, životní styl a podobně
 • Informace o nejdůležitějších místech osobního     horoskopu podle postavení planet ve znameních a domech, nedostatečná nebo     nadbytečná obsazenost živlů a kvalit v horoskopu, podrobnější informace o     Ascendentu
 • Horoskop a karma
 • Posun progresivního Slunce během života dítěte a     jeho vliv na zabarvení vlastností, životních postojů a hodnot  
 
Co potřebujete znát k vyhotovení horoskopu: datum, čas a místo narození dítěte.
 
 
·         HOROSKOP SVATBY / HOROSKOP UDÁLOSTI
 
Horoskop svatby je vhodný například jako netradiční svatební dar. K horoskopu je potřeba doložit datum, čas a místo svatby (k tomu Vám postačí informace ze svatebního oznámení) a případně data narození snoubenců (nebo alespoň jejich znamení). Pokud budete mít data narození snoubenců, bude v jedné části krátké obecné vysvětlení významu znamení ženicha a nevěsty + společný souhrn. V další části přímo horoskop svatby. Bez informací o znamení snoubenců lze vytvořit samostatný horoskop svatby. Samozřejmě je možné vytvořit horoskop každé události, která má svůj čas vzniku a místo – vše záleží na dohodě.
 
Co potřebujete znát k vyhotovení horoskopu: datu, čas a místo události.
 
 
·         PARTNERSKÝ HOROSKOP / SYNASTRIE
 
Smyslem tohoto horoskopu je napomoci vzájemnému pochopení odlišnosti obou partnerů a hledání společných styčných bodů a možností řešení konfliktů. Neřeší otázku, zda tento vztah ano či ne, ale s jakými možnostmi a jak nejlépe (navazuje na Váš osobní horoskop, rozebírá Váš vztah s jakoukoli další osobou). Může jít o porovnání jakýchkoliv dvou osob (manžel - manželka, dítě - rodič, zaměstnanec – nadřízený).
 
Potřebovat budete datum, čas a místo narození (nejlépe obou partnerů, minimálně osobu z jejíž nativního horoskopu budeme vycházet).
 
·         JONÁŠŮV KALENDÁŘ / KALENDÁŘ POČETÍ
 
Zvýšená pravděpodobnost otěhotnění nastává v okamžiku, kdy jsou světla na nebi ve stejné fázi jako v horoskopu narození. Pokud se Vám nedaří otěhotnět, možná pro Vás bude tato metoda výpočtu „plodných“ dnů podle Jonášovy metody to pravé. Horoskop Vám vybere 12 termínů, kdy je dle této metody nejvhodnější čas pro početí. Samozřejmě některé termíny budou nevyhovující (např. z důvodu periody nebo pracovní cesty apod.)
 
Co potřebujete znát k vyhotovení horoskopu: datum, čas a místo narození ženy.
 
Pokud jste z okolí, ráda se s Vámi potkám osobně. Dialog je vždy přínosnější pro obě strany. Pro ostatní jsem k dispozici na e-mailu uvedeném zde na stránkách nebo mě kontaktujte prostřednictvím formuláře. Horoskop Vám můžu zaslat v elektronické podobě, nebo vytištěný. Chcete-li se zaměřit na nějakou konkrétní oblast z Vašeho horoskopu, zeptejte se rovnou. To co je pro Vás v dané chvíli prioritní nemusím já vyhodnotit z celkového horoskopu jako to nejdůležitější. Ať už osobně nebo písemně, určitě se s odstupem času a po vstřebání informací, budete chtít na něco zeptat.  Pošlete mi doplňkové otázky a já se Vám bude snažit v co nejkratším možném čase odpovědět. Bude-li to potřeba, můžeme si například zavolat v předem domluveném termínu.  
 
Chcete horoskop? Co by jste měli vědět?
 
V případě osobního horoskopu je potřeba znát datum, čas a místo narození.  Dnes už zná přesný čas narození díky evidenci v porodnicích téměř každý. Na čas narození se též můžete dotázat na matrice, kde Vám za minimální poplatek ( já platila 50 Kč i s poštovným, 20 Kč byl poplatek při osobní návštěvě matriky) vyhledají čas narození z archivu během chvilky.
 
Jestliže neznáte alespoň přibližný čas narození, je sice možné horoskop vytvořit, jeho vypovídající hodnota ale bude podobná jako horoskop v jakékoliv publikaci pro astrologické začátečníky a proto doporučuji raději zvolit jiné techniky výkladu. Máte-li ale konkrétní otázku na kterou hledáte odpověď, je možné zodpovědět jednotlivé otázky formou horární astrologie.
 
Chcete vědět něco konkrétního? Zeptejte se.  Bude to znít přinejmenším divně, ale spousta zájemců o horoskop na tuto otázku odpoví „ Já ani nevím, tak asi obecně všechno“. Obecně všechno určitě dostanete, to co je ale pro Vás v této chvíli téma, nemusí být výrazné téma osobního horoskopu. Pokud tedy řešíte konkrétní situaci, například: ztráta zaměstnání, vztahy, peníze a podobně, je možné se již při tvorbě horoskopu na tuto oblast zaměřit.  
Návrat na obsah