Návštěvní kniha - Váš osobní horoskop

Přejít na obsah

Návštěvní kniha

Chcete-li zanechat nějaký vzkaz, dotaz nebo hodnocení, využijte prosím tento formulář:
11 komentáře

1 2
Marek Dvorský
2017-08-17 09:44:01
Velké poděkování za parádní a perfektně zpracovaný horoskop. Sepsán výborně, srozumitelně a pravdivě. Pozitiva se začínají vyplňovat - nová láska, znatelné zlepšení poměrů v práci a zlepšení finanční situace :-) Martina nehádá "od boku", ale rozumí tomu co dělá a dělá to dobře.
Dana
2017-08-15 17:56:51
Ahoj Marti,moc děkuji za vyhraný dětský horoskop. Vše co jsi v něm psala přesně vystihovalo povahu mé dcerky a některé pasáže mi vehnaly slzičku i úsměv zároveň . Alespoň vím co mohu a nemohu očekávat. I můj společný horoskop s dcerkou vyvolal podobné reakce a snad dojdeme k lepšímu porozumění. Vřele doporučuji Tvé výklady i ostatním. Ještě jednou mnohokrát děkuji
Petr Veselka
2017-01-05 18:58:07
Děkuji za horoskopy, které jsem si u tebe objednal. Musím říct, že to bylo velmi zajímavé čtení, u kterého jsem si srovnal plno svých myšlenek. Některé pasáže horoskopu mi otevřely nové myšlenky. Vše bylo jasně napsané a příjemným jazykem, který přesně a jasně vše vystihoval.
Moc děkuji. Petr
Zuzana Moravkova
2016-11-01 19:29:16
Ahoj Marti, moc děkuji za horoskop je to velmi zajímavé .Musím říct, že až na to uklízení to na Míšu sedí. U Máti mě překvapilo ,že by měl být studijní typ . To mě pobavilo jelikož je totálně k učení laksní. Tak doufám že se to změní.Moc děkuji Zuzana
Zuzka
2016-11-01 17:51:36
Moc děkuji za horoskopy dětí . Je to moc zajímavé a při čtení horoskopů jsem přistihla sama sebe že s úsměvem přikyvuji protože jsem přesně poznala chování a některé vlastnosti dětiček. Těším se na další počtení , tentokrát o sobě! Díky :-)
Irma Balcarová
2016-10-06 16:16:11
Velké poděkování Martince za vytvoření horoskopu pro mého přítele. Již dříve jsem si nechala vypracovat horoskop u jiné astroložky,ale ve srovnání s horoskopem od Martínky se to nedá v žádném případě srovnat.Horoskop od Martinky byl velice srozumitelně napsán a události v něm naprosto přesné a pravdivé. Jsem vděčná, že jsem našla astroložku,které mohu důvěřovat a určitě mohu upřímně všem doporučit.Ještĕ jednou velké poděkování Martince a přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků tak jako jsem já.
Monika Z
2016-10-05 23:09:26
Marti, děkuji Ti za perfektně vypracované horoskopy pro mne i dětičky. Fandim Ti - jsi skvělá žena, nejen že dáváš lásku své rodině, nejen že si umíš jít za svým cílem, ale i to že máš otevřené srdce pro druhé.....wow, přeji Ti hodně síly a další splněné sny....jooo a mimochodem skvělé přehledné stránky😃
2016-10-03 13:56:48
Tak to teda koukám,co všechno neumí tahle okouzlující dáma!!!
Michaela Dodo Dostálová
2016-10-02 21:59:56
Děkuji moc paní Martině za vytvoření horoskopu. Uvedené údaje se velmi shodují se skutečností. Je neuvěřitelné, co lze z astrologické nauky přečíst. A paní Martina je velmi dobrý čtenář a překladatel. Vypracované hodnocení dostanete srozumitelnou, pochopitelnou a uchopitelnou formou. Vřele doporučuji a určitě služeb paní Martiny ještě využiji.
Eva
2016-10-02 11:17:34
Po osobní zkušenosti mohu Martinu všem doporučit, vypracování horoskopu i forma vysvětlení souvislostí předčilo moje očekávání, nějaké to srovnání už mám, takže velmi děkuji za osobní přístup, rychlost, ochotu odpovídat na další otázky. Je poznat, že pro Martinu to není jen práce, ale řekla bych i poslání a hobby, o lidi se opravdově zajímá, dokáže vystihnout podstatné informace a odpovědět jasně a výstižně, což také velmi oceňuji. Tak Marti, ještě jednou moc děkuji, jen tak dál a vřele doporučuji:-)
1 2
Povinná jsou pouze pole s hvězdičkou (*)
Návrat na obsah